SSW Malta – opłaty członkowskie, licencje zawodnicze 2013

, 5 mar 2013 o 13:51

SSW Malta Poznań – opłaty klubowe, licencje zawodnicze 2013
Witam
Uprzejmie proszę o kontakt emailowy lub telefoniczny osoby chcące otrzymać na rok 2013 licencje zawodnika jazdy szybkiej lub licencje fitness
Warunkiem otrzymania licencji jazdy szybkiej jest zaświadczenie lekarskie (lekarz sportowy) oraz wniesienie opłaty za licencję. Wysokość opłat w załączeniu.
Do licencji fitness wystarczy oświadczenie o stanie zdrowia i wiedzy o ryzyku związanym z uprawianiem wrotkarstwa.
Warunkiem otrzymania licencji jest również uregulowanie składek członkowskich za rok bieżący i ubiegły, oraz za licencje zawodniczą roku ubiegłego.
Wysokość opłat członkowskich w roku 2013 pozostaje taka jak w latach ubiegłych
Osoby chcące wstąpić do SSW Malta Poznań proszę o wypełnienie deklaracji członkowskiej oraz wniesienie stosownych opłat. Deklarację proszę wypełnić i podesłać do mnie w skanie. Oryginał przy spotkaniu. W razie pytań proszę o telefon.

Na kontakt mailowy lub telefoniczny oczekuję do dnia 31.03.2013 włącznie. Po tym okresie nie będę przyjmował ŻADNYCH reklamacji. Pieniążki można wpłacać osobiście lub na konto nr 50 1020 5558 1111 1563 3690 0588 w banku PKO BP – Inteligo.
Do Waszej Wiadomości:
Licencje zawodnicze:
senior – 35zł
– junior A – 25 zł
– junior B – 20 zł
– kadet – 20 zł
– junior C – 20 zł
– junior D i młodsi 2 zł ( licencje nie są wydawane w formie plastikowej)
– – trenerzy – 35 zł
-sędziowie – 15 zł – tylko sędziowie z licencjami mogą sędziować ligę hokejową i MP w jeździe szybkiej
– licencja niestowarzyszonego zawodnika -senior – 50 zł ; junior A 40 zł ; junior B – 35 zł; junior C B kadet – 35 zł, junior D – 4 zł
– licencja oficjela/kierownika drużyny – 20 zł – tylko te osoby i trenerzy z licencjami mają prawo zgłaszać zawodników, reprezentować klub, przebywać na ławce(hokej), brać udział w weryfikacji zawodników itp.
– licencja „fitness” – 20 zł, przeznaczona w głównej mierze dla amatorów i zawodników biorących udział w zawodach cyklu Długodystansowego Pucharu Polski – tylko zawodnicy z licencjami fitness bądź zawodniczymi będą w nim klasyfikowani. Licencje te uprawniają również do startu w Mistrzostwach Polski Długodystansowych i w pólmaratonie.

Pozdrawiam
Andrzej Krystkowiak
tel. 601-394-474

Kategorie : Informacje


Brak komentarzy.

Zostaw komentarz

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.